Bir Sayfa Seçin

Sosyal Fobiyi Yok Et Kitabı Hakkındasosyal fobiyi yok et kitabı pdf

 

Sosyal Fobiyi Yok Et Kitabı, sosyal fobi sıkıntısından hayatı mahvolmuş kişilere yardım ederek onları aktif bir sosyal hayat yaşamaya teşvik etmek amacıyla yazılmış bir kişisel gelişim kitabıdır. Kitap dijital üründür, yani pdf formatında yazılmış bir e-kitaptır.

Kitabın yazarı Mentalist, kitabıyla ilgili düşüncelerini şu şekilde açıklıyor:

Yıllarca sosyal fobi belasıyla mücadele etmiş biri olarak, sosyal hayatın içinde büyük sıkıntılar çektim. Üniversiteye ilk başladığım yıla kadar bırakın kız arkadaşı, erkek arkadaşım dahi yoktu.

Tıpkı dalgalı bir denize atılır gibi atıldığım zorlu kişisel gelişim sürecinde çok şükür güzel bir noktaya geldim. İstemediğim kadar arkadaşım ve sevgilim oldu.

Güzel arkadaşlıklar kurdum, güzel ilişkiler yaşadım. Ve yıllarca verdiğim mücadeleden sonra ulaştığım nokta şu oldu:

Sosyal fobiyi yok etmek MÜMKÜN!

İşte bu sonuç beni, edindiğim tüm tecrübeleri diğer insanlarla da paylaşmaya itti. Bu nedenle Sosyal Fobiyi Yok Et kitabını ürettim ve insanların kullanımına sundum.

 

Sosyal Fobiyi Yok Et Kitabı Neyi Vaat Ediyor?

 

Kitabın yazarı diyor ki:

Ben size yapmanızın imkansız olduğu şeyleri vaat etmiyorum. Bizzat kendim uygulayıp başarıya ulaştırdığım yöntemleri senin de uygulamanı sağlayarak sosyal fobiden sonsuza dek kurtulman için sana yardımcı olmayı hedefliyorum.

Belki şu anda hiç arkadaşın yok, belki şimdiye kadar hiç kız arkadaşın ya da erkek arkadaşın olmadı. Bunları artık unutmanı istiyorum.

Çünkü sana öğreteceğim teknikler sayesinde mükemmel bir sosyal hayata sahip olabilirsin.

Bizim tavsiyemiz de Mentalist’i dinleyip öğrettiği teknikleri uygulaman yönünde… Deneyerek kaybedecek bir şeyin yok. Mentalist kitaptan memnun kalmadığın takdirde 7 GÜN PARA İADE GARANTİSİ veriyor.

 

Sosyal Fobiyi Yok Et PDF Kitabı İçinde Neler Mevcut?

 

Sosyal Fobiyi Yok Et Pdf kitabının içinde özgüven kazanmanı sağlayacak etkili teknikler bulunuyor. 14 günde değişim programında vereceğimiz görevleri yerine getirerek özgüvenini hızlı bir şekilde artırman amaçlanıyor.

Şuna eminim ki program içinde verilen görevleri çok seveceksin. Çünkü bizzat kitabı okumuş biri olarak ben bayıldım.

Mentalist, kolay, uygulanabilir, etkili ve kafa karıştırmayacak bilgiler vererek okuyucuyu yormamayı hedeflemiş. Bu hedefine de gördüğüm kadarıyla ulaşmış.

Bire bir konuşma örnekleri vererek insanlarla hangi durumlarda nasıl konuşabileceğini tek tek anlatmış. Konuşacak konu bulamıyorum diyorsan, konuşma konusu bulmak için neler yapman gerektiğini de anlatmış.

 

Sosyal Fobiyi Yok Et Pdf Kitabını Bedava İndir

 

Sosyal fobiyi yok et kitabı pdf bedava indir başlığını koymamızın bir amacı var:

Kitabı bedavaya indirmek isteyenlere bunun mümkün olmadığını göstermek… Mentalist bu kitabı yazmak için yıllarını harcamış ve doğal olarak bunun için ufak da olsa bir miktar ödenmesi gerekiyor.

Yazar emeklerinin karşılığını almak zorunda. En doğal hakkı bu.

Kitabın kopyasına ulaşmak, sıkıntılı bir durum. Çünkü yazar kitabını telif hakları yasasına göre korumaya almış durumda. İzinsiz ulaşılan kitaplar yasalarla başınızı belaya sokabilir.

Eğer hemen verilen özgüven kazanma programını uygulamaya başlamak ve sonusuza dek sosyal fobiden kurtulmak istiyorsan kitabı resmi sitesinden satın alıp okumalısın.

Bunun için sosyalfobinasilyenilir.com sitesine gidip kitabı oradan satın almalısın. Kitabı incelemek için hemen tıkla.

sosyal fobiyi yok et kitabı