Bir Sayfa Seçin

Özgüvenin Temel Dinamikleri PDF Bedava İndir

Son dönemlerin en çok konuşulan ve en merak edilen PDF kitaplarından olan Özgüvenin Temel Dinamikleri seti özgüven eksikliği yaşayan milyonlarca insan tarafından mercek altına alındı.

Arama sitelerinde “Özgüvenin Temel Dinamikleri PDF bedava indir” tamlaması ile aranan kitap seti satış platformu dışında hiçbir internet ortamında yüklü olmadığı için sonuç vermiyor. Sadece kişiye özel olan ve çok özel şifreleme yöntemi ile korunan bu seti, ücretsiz olarak indirmek mümkün değil.

Sırrı Özturan’ın uzun yıllar süren özenli çalışması sonucu ortaya çıkan ve 5 ayrı kitaptan oluşan Özgüvenin Temel Dinamikleri seti kampanyalı olarak oldukça uygun bir fiyata okuyucuya sunuldu. Yasa dışı edinilmesi ve okunması suç olduğu gibi, bu şekilde ulaşmak da mümkün değil. Özel bir şifreleme yöntemi ile her biri tek tek şifrelenen kitaplardan oluşan seti sadece yasal satış sitesinden edinebilirsiniz.

PDF formatında sunulan ve cep telefonu, tablet, e-kitap okuyucu ya da bilgisayar (laptop) aracılığı ile istenilen zamanda istenilen yerde okunabilen bu çok özel sete sahip olmak çok kolay. Üstelik kısa bir süre için sunulan kampanya sayesinde tek kitap fiyatına tüm seti edinebilirsiniz. Kampanya sonunda tüm kitaplar tek tek satışa sunularak şu an alabileceğiniz fiyatın beş katı olarak satışta olacak.

Peki, Özgüvenin Temel Dinamikleri PDF bedava indir aramalarının sonuç vermediği bu özel sette neler var? Hep birlikte inceleyelim;

 

Özgüven sonradan kazanılan güçlü bir duygudur!

 

Birçok kişinin yanlış bildiği gibi özgüven kalıtımsal değil sonradan kazanılan bir duygudur. Korkuların ve çekimserliğin üzerine gidilerek yenilmesi sonucu elde edilen bu duygu ile hayat çok daha rahat ve çok daha başarılı bir şekilde devam eder.

Özgüvenin Temel Dinamikleri PDF kitap seti de bu konu üzerine yoğunlaşmış ve birçok araştırma yaparak okurlarına özgüven eksikliği ile nasıl başa çıkabileceklerini öğreten özel bir set. 5 ayrı kitaptan oluşan ve her bir kitap ile adeta bir özgüven yolculuğuna çıkaran sette yer alan kitaplar ışığında neler öğrenebileceğinize hep birlikte bakalım.

 

Daha kaliteli, daha mutlu bir hayat mümkün mü?

 

Sorunun cevabı; evet, mümkün! Çünkü daha kaliteli ve daha mutlu bir hayat için daha fazla özgüven sahibi olmak ve hayatta cesur adımlarla ilerlemek çok önemli. Bu açıdan özgüven de çok önemli ve başarının adeta anahtarı olan bir duygu. Özgüven sahibi olmanın tüm sihirli formüllerini sunan setin ilk kitabı olan Özgüvenin Temel Dinamikleri size özgüven hakkında detaylı bilgiler sunarak, bireylerin neden özgüven eksikliği yaşadığına odaklanıyor.

Yüzlerce kişi ile yapılan yüz yüze sohbetler eşliğinde ortaya çıkan özgüven eksikliklerinin sebeplerini mercek altına alan bu kitap ile özgüven farkındalığınız artacak ve klasik hatalara düşmeden özgüven sahibi bir birey olarak yaşamınıza devam edebileceksiniz.

2. kitap olan Özgüven Başucu Kitabı sunduğu özgüven taktikleri ile olası durumlarda nasıl adım atmanız gerektiğini öğretecek. 3. kitap olan Özgüven Anketleri Kitabı, ilk iki kitap ile öğrendiklerinizi sınamanıza ve özgüven sahibi bireylerin olaylara nasıl yaklaşması gerektiğine dair bilgiler edineceksiniz.

Din büyüklerinden Özgüven Sözleri ve Açıklamaları kitabında yer alan özlü sözler ışığında özgüvene insanlık tarihindeki önemini görüp, önemli şahsiyetlerin özgüvene dair bakış açılarını öğreneceksiniz.

Son kitap olan Özgüven ve Başarı Hikayeleri ise sizi motive edecek çok özel bir çalışma. Dünyanın en prestijli, en zengin ve de en ünlü bireylerinin zamanında yaşadıkları özgüven sorunlarını okuyup, bunlarla nasıl başa çıktılarını öğreneceksiniz.

Özgüvenin Temel Dinamikleri PDF bedava indir araması size hiçbir sonuç vermezken, küçük bir ücret karşılığında alacağınız bu set size adeta bambaşka bir hayat vadediyor. Yapmanız gereken tek şey Özgüvenin Temel Dinamikleri PDF Kitap Setini edinmek ve daha başarılı, daha mutlu, daha zengin ve de daha aşık bir hayatın tadını çıkartmak.

Kitap setini BURADAN inceleyebilirsiniz. (Lütfen tıklayarak inceleyin.)