Bir Sayfa Seçin

Özgüvenin Temel Dinamikleri Kitabını Satın Al

 

Özgüven sonradan kazanılan bir duygudur. Eğer özgüven eksikliğinden dolayı hayatını istediğin gibi yaşayamıyorsan hiç düşünme ve Özgüvenin Temel Dinamikleri kitabını satın al. Çünkü bu kitap sayesinde özgüven eksikliğini gidermekle kalmayıp hayatına yepyeni ve çok güçlü biri olarak devam edeceksin.

Özgüven eksikliği sanıldığından çok daha önemli bir durumdur. İnsanın aşk, iş ve aile yaşamını direk etkileyen özgüven, genler aracılığı ile değil sonradan kazanılan bir duygudur. Bu da demek oluyor ki, bireyler özgüven eksikliklerini doğru adımlar ile besleyerek güçlendirebilir ve hayatlarına kendinden emin bir şekilde devam edebilirler.

Peki, özgüven eksikliği hayatımızda neleri eksik yaşamamızı sağlıyor? İşte, inanamayacağınız cevaplar;

 

Özgüven eksikliği aşk yaşamını etkiliyor

 

Bilim adamlarının binlerce denek üzerinde yaptığı sonuçlar gösteriyor ki özgüven eksikliği en çok aşk yaşamında kendini gösteriyor. Özgüven eksikliği olan bireyler istedikleri kalitede aşk hayatı da yaşayamıyorlar. Karşı cinse açılma, onunla sohbet etme ve hatta cinsel ilişkiye girme açısından çekimserlik yaratan özgüven eksikliğini yenmek istersen Özgüvenin Temel Dinamikleri kitabını satın al.

 

Özgüven eksikliği iş yaşamını etkiliyor

 

İş hayatında kendinden emin olmak ve güçlü adımlar atmak çok önemli. Ne yazık ki, özgüven eksikliği iş yaşamını da olumsuz etkileyen bir durum. İş hayatında başarılı olmak ve kısa sürede yükselmek için özgüven sahibi olarak atılacak adımlardan korkmamak gerekiyor. Bu bağlamda şunu çok rahat söyleyebiliriz ki, özgüven eksikliği insanın yaşamını hak ettiği kalitede geçirmesine engel olan büyük bir sorun.

 

Özgüven eksikliği aile yaşamını etkiliyor

 

İster kadın, ister erkek hiç fark etmez! Özgüven eksikliği aile yaşamını da olumsuz etkileyen, bireyin sözü dinlenmez düşünceleri önemsenmez hale düşmesini sağlayan bir durum. Özgüven eksikliğinden dolayı aile yaşamında sözüne başvurulmayan, düşüncelerine önem verilmeyen bireylerin tüm hayatları ne yazık ki mutsuz geçiyor.

 

Peki, özgüven sahibi güçlü bir birey olmak için neler yapmak lazım?

Özgüven sonradan kazanılan bir duygu olduğu için üzerine gitmek ve araştırmak gerekir. Özgüven sahibi insanların yaşamlarını incelemek bireyin kendinde ki eksiklikleri fark etmesini sağlar. İşte tam da bu noktada devreye Özgüvenin Temel Dinamikleri kitap seti giriyor. M. Sırrı Özturan’ın uzun çalışmalar sonucu hazırladı bir set olan Özgüvenin Temel Dinamikleri beş ayrı kitaptan oluşuyor. Özgüvenin ne demek olduğu ve eksikliğinde insanın hayatını nasıl etkilediğini anlatarak başlayan set, bireylerdeki özgüven eksikliğinin sebepleri ve çözümleri ile sürüyor. Ardından özgüven testleri ve özgüven hikayeleri ile devam ediyor. Kitapları tek tek inceleyerek içlerinde ne gibi bilgiler olduğuna bakmak gerekirse;

Özgüvenin Temel Dinamikleri: Setin ilk kitabı olan Özgüvenin Temel Dinamikleri özgüvenin açılımını ve bireylerdeki özgüven eksikliğinin nasıl giderileceğine odaklanıyor.

Özgüven Başucu Kitabı: Setin ikinci kitabı olan Özgüven Başucu Kitabı ilk kitabı destekleyen önemli bir eser. Kişisel özgüven eksikliğini tespit ettikten sonra olası durumlarda bu eksikliğin nasıl giderileceğine odaklanan kitapta tam 64 adet özgüven tavsiyesi bulunuyor.

Özgüven Anketleri Kitabı: Setin önemli kitaplarından biri olan Özgüven Anketleri Kitabı ilk iki kitabı anketler ile destekleyen ve kişisel özgüven eksikliğinizi tam anlamıyla nasıl yeneceğinizi anlatan testlerden oluşuyor.

Din Büyüklerinden Özgüven Sözleri ve Açıklamaları: Özgüvenin insanlık tarihi boyunca çok önemli bir kazanım olduğunu ispatlayan, çok önemli din büyüklerinin sözleri ve o sözlerin günümüze uyarlanmış manalarını içeren bu kitap sayesinde özgüven hakkında daha çok bilgiye sahip oluyorsunuz.

Özgüven ve Başları Öyküleri: Setin son kitabı olan Özgüven ve Başarı Öyküleri özgüven eksikliğini yenerek iş, aşk ve aile yaşamında çok önemli adımlar atmış insanların başarı hikayelerini içeriyor. Bu kitabı okuyunca fark edeceksiniz ki, bu başarılı insanlardan hiçbir farkınız yok! Tek eksiğiniz özgüven sahibi olmamak ve artık bunun da çok kolay bir yolu var; Özgüvenin Temel Dinamikleri kitap seti. Özgüven sahibi olmak istiyorsan Özgüvenin Temel Dinamikleri kitabını satın al

Özgüvenin Temel Dinamikleri kitap setini BURADAN satın alabilirsin.