Bir Sayfa Seçin

Özgüvenin Temel Dinamikleri Kitabı 2018 İncelemesi

 

PDF kitap listesine hızlı bir giriş yapan Özgüvenin Temel Dinamikleri kitap seti herkesin olduğu gibi bizim de dikkatimizi çekti ve detaylı bir inceleme yazısı kaleme almak için kitap setini okuduk. İşte, M. Sırrı Özturan imzası taşıyan ve 5 ayrı kitaptan oluşan Özgüvenin Temel Dinamikleri kitabı 2018 incelemesi…

Özgüven eksikliği tüm bireylerin hayatlarının belirli dönemlerinde yaşadıkları genel ve olumsuz bir durumdur. Bu duygunun temeli ise çocukluk yıllarına kadar uzanır. Özgüvenin Temel Dinamikleri kitap seti, okurlarına özgüvenin genlerle gelen bir duygu olmadığını, sonradan kazanılan bir duygu olduğunu en detaylı şekilde anlatan önemli bir kaynak eser. Yazar M. Sırrı Özturan’ın uzun yıllar süren özenli çalışması ile ortaya çıkan kitap sayesinde -kitabın sloganı da olan- kaliteli bir hayat ve mutlu bir yaşama kavuşmak çok kolay. Yazarın yaptığı araştırmalar ışığında hazırladığı ve onlarca gönüllü ile birebir sohbetleri ile topladığı özgüven hikayelerine de yer verdiği set ayrıca; kitapları okuduktan sonra kendinizi test etme olasılığı sunan bir anket kitabı da içeriyor.

Özgüvenin Temel Dinamikleri kitabı 2018 incelemesi ile kitabı daha yakından tanıyacak ve aklınızdaki soru işaretlerine cevaplar bulabileceksiniz.

 

Kelimenin tam anlamıyla beşi bir yerde

 

Özgüven sahibi olmanın sihirli formüllerini sunan, verdiği taktikler ile iş, aşk, arkadaş ve aile yaşamınızı köklü bir şekilde değiştirerek sizi söz dinleyen kişi olmaktan kurtarıp sözü dinlenen bir kişi haline getiren kitap setini bir solukta okuduk. İnceleme yazısı için edindiğimiz ve detaylı bir şekilde okuduğumuz kitap seti verdiği teknik bilgilere rağmen akıcı ve çok anlaşılır bir dille kaleme alınmış müthiş bir kaynak eser. Hani eksiksiz olan her şey için kullanılan ve durumun değerini anlatan beşi bir yerde sözü var ya, işte bu söz adeta beş kitaptan oluşan set için söylenmiş.

 

Özgüvenin Temel Dinamikleri

 

Setin adını aldığı ilk kitap olan Özgüvenin Temel Dinamikleri kişisel farkındalığınızı arttıran ve özgüven eksikliğinizin sebebini tespit eden değerli bir açılış kitabı. Bu kitap sayesinde özgüven kelimesinin içini dolduran tüm duyguları öğrenebiliyor ve sizdeki eksikliği nasıl gidereceğinizin detaylı açıklamasını bulabiliyorsunuz.

 

Özgüven Başucu Kitabı

 

İkinci kitap olan Özgüven Başucu Kitabı, adı gibi sürekli elinizin altında olması gereken değerli bir kitap. Hayatınızı kolaylaştırmaya odaklanmış tam 64 adet özgüven tavsiyesi içeren bu kitap sayesinde hemen hemen tüm ortamlarda yaşayabileceğiniz olası olumsuz durumlarla nasıl başa çıkabileceğinizi öğreniyorsunuz.

 

Özgüven Anketleri Kitabı

 

3. kitap olan Özgüven Anketleri Kitabı ise ilk iki kitabın adeta doğrulama testi. Kitap, içinde bulunan anketler ile ilk iki kitaptan öğrendiğiniz tüm bilgileri gündelik ve özel yaşamınızda nasıl uyguladığınız ya da uygulayacağınızı daha detaylı görmenizi sağlıyor.

 

Özgüven desteği sunan iki önemli eser

Setin son kitapları ise; Din Büyüklerinden Özgüven Sözleri ve Açıklamaları ile Özgüven ve Başarı Öyküleri… Kendinizi tam anlamıyla özgüven sahibi hissetmenize destek olan bu kitaplar sayesinde din büyüklerinin önemli sözlerini okuma ve özgüven sahibi insanların başarı hikayelerine tanıklık etme şansı buluyorsunuz.

Özgüvenin Temel Dinamikleri kitabı 2018 incelemesi bize gösteriyor ki; özgüven sonradan kazanılan bir duygu olduğu gibi aynı zamanda sonradan da kaybedile bilinen bir duygu. Bu sebeple bu kitabı sadece özgüven eksikliği olan okurların değil, özgüven sahibi okurların da edinip detaylı bir şekilde okuması gerekir. Nitekim özgüven denilen duygu -eksikliğinde- insanın hayatını altüst edebildiği gibi fazlası da aynı etkiyi yaratabilir. Bu sebeple doğru bir seviyede özgüven sahibi olarak hayatını çok daha kaliteli yaşamak isteyen herkes için Özgüvenin Temel Dinamikleri kitap setini öneririz.

BURADAN kitap setini okumaya başlayabilirsiniz.